Архів

Друк

На Полтавщині розпочато збиральні роботи

Із 6 липня на Лубенщині розпочато збір ранніх зернових культур. Наразі активно жнивують вже сім господарств району. Зокрема, на СФГ «Струмок» збирають врожай гороху, якого у цьому році посіяно на площі 65 га.

Окрім цього, за інформацією голови СФГ «Струмок» Сергія Корнієнка, господарством посіяно 125 га ячменю, 315 га пшениці, 350 га кукурудзи та 315 га соняшнику.

Також він повідомив, що на підприємстві працює 20 осіб, які практично всі задіяні на жнивах. «Цей рік надзвичайно складний і непередбачуваний: пізні заморозки й посуха не найкращим чином позначилися на посівах, які затрималися у рості на два тижні, 200 га кукурудзи – підмерзло. За прогнозами, втрата урожаю, як ранніх, так і пізніх культур становитиме близько 30%», - наголосив директор господарства.

Загалом на СФГ «Струмок» триває оновлення обладнання, зокрема у минулому році у господарстві запрацювала сушарка на альтернативному паливі, наразі тривають роботи з завершення будівництва ангару для зберігання збіжжя і техніки. Вже облаштована їдальня для працівників СФГ та відремонтовані місцеві дороги у с. Кононівка.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини