Архів

Друк

На Полтавщині розпочато будівництво 88 об’єктів інфраструктури

За І півріччя 2017 року Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області зареєстровано дозвільні документи про початок будівництва 88 інфраструктурних об’єктів.

Зокрема, розпочато будівництво та реконструкцію мереж зовнішнього освітлення, систем водопостачання, капітальні ремонти об’єктів житлово-комунального господарства, дошкільних навчальних закладів та освітніх установ.

Серед іншого, роботи ведуться на таких об’єктах: «Будівництво вуличного освітлення на сонячних батареях на території Сватківської сільської ради Гадяцького району», «Нове будівництво ліній автомобільних доріг (освітлення аварійно небезпечних ділянок і штучних споруд) в с. Хомутець, с. Довгалівка та с. М. Сорочинці Миргородського району», «Нове будівництво водопровідної мережі в с. Андріївка Клюшниківської сільської ради Миргородського району» тощо.

Крім того, протягом цього року Департаментом на Полтавщині зареєстровано 909 дозвільних документів про готовність об’єктів до експлуатації, будівництво та реконструкція яких здійснювалася за бюджетні кошти. Серед них – 239 закладів освіти, 92 заклади охорони здоров’я, 26 закладів культури, 552 об’єкти житлово-комунального господарства.

Прес-служба ДАБІ України

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини