Архів

Друк

«Бізнес» за рахунок життя учасників дорожнього руху влаштував мешканець області

На автодорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський поблизу с.Красногорівка житель Великобагачанського району викрав металеві стійки, які тримають відбійник.

 

Своїми діями він піддав небезпеці учасників дорожнього руху, які рухаються цією дорогою. У випадку ДТП металева огорожа не зупинить авто і транспортний засіб «злетить» у кювет.

 

Від Білоцерківки до Красногорівки на мосту через річку Псел в сторону Києва викрали майже 15 стійок металевого огородження. Таким чином порушилася міцність конструкції, а відтак і безпека учасників дорожнього руху.

- Бар’єрне огородження призначене для запобігання вимушеним з'їздам транспортних засобів із дороги, мостів, шляхопроводів, естакад, зіткненню із зустрічними транспортними засобами. Коли ж порушується цілісність «бар’єрки», виникає небезпека того, що авто злетить у кювет або ж виїде на зустрічну смугу, - коментує заступник начальника Служби автодоріг Анатолій Мягкохліб.

Інспекторам Великобагачанського відділення поліції вдалося встановити зловмисника. Ним виявився мешканець району. Раніше чоловік вже відбував покарання за подібний злочин. Викрадені стійки він пропонував придбати місцевому жителю за ціною по 50 гривень за одну.

- Любителі легкої наживи часто викрадають елементи дорожньої інфраструктури – знаки, відбійники, стійки, компенсатори. В цьому випадку Службі як балансоутримувачу доріг завдано збитків на суму близько 10 тисяч гривень. Вартість нової стійки в залежності в середньому складає 750 гривень, - говорить Анатолій Мягкохліб.

Справа найближчим часом буде направлена до суду. Згідно статті 185 ч.2 Кримінального кодексу, за якою чоловіку і висувається обвинувачення, крадію загрожує обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області
Поділіться з друзями:   

Останні новини