Архів

Друк

На Полтавщині у дитячому таборі сталася пожежа: рятувальники провели навчання з ЦЗ

На території приватного підприємства «Орендний дитячий оздоровчо – виховний заклад "Орлятко"» відбулися тактико – спеціальні навчання на тему «Дії та сили засобів Полтавського гарнізону цивільного захисту під час виникнення пожеж на об’єктах дитячих закладів оздоровлення і відпочинку та лісових масивах».

У заході взяли участь народний депутат України Андрій Река, голова Полтавської ОДА Валерій Головко, голова Новосанжарської РДА Сергій Бульбаха, керівництво Полтавського гарнізону цивільного захисту та Новосанжарського відділення поліції.

Дитячий оздоровчий табір «Орлятко» розташований у селі Клюсівка Новосанжарського району, займає територію близько 20 гектарів. Табір розрахований на одночасне перебування 256 дітей. На його території знаходиться 5 спальних корпусів, їдальня, медичний пункт та адміністративна будівля.

Згідно тактичного задуму, внаслідок горіння лісової підстилки, загорівся один із спальних корпусів дитячого табору. Персонал ДОЗ організував евакуацію дітей. Але в одній із кімнат будівлі, ймовірно, залишилися двоє дітей, яким загорожує небезпека.

Старший методист дитячого оздоровчого табору «Орлятко» повідомила пожежну охорону про виникнення пожежі. Персонал здійснив евакуацію дітей з території на безпечну відстань, здійснив шикування, уточнив їхній стан здоров’я. Підтвердилася інформація про те, що двоє дітей залишилися в будівлі. На місце виклику прибув черговий патруль другого державного рятувального посту. Та бригада швидкої, дітям надали необхідну допомогу.

Рятувальники успішно і злагоджено провели операцію з рятування та передачі медперсоналу дітей, гасінні будівлі, лісової підстилки та лісового масиву і відзвітували про успішну ліквідацію пожежі керівнику гасіння.

Також, у рамках заходу, вогнеборці продемонстрували потужність рятувальної техніки.

— Сьогодні, у рамках загальнодержавної програми тренування і відпрацювання управління з надзвичайних ситуацій на випадок виникнення пожежі, ми проводимо навчання у таборі відпочинку у Новосанжарському районі. У них безпосередню участь брали діти. Бо не лише рятувальники відповідають за безпеку, але й самі дітлахи мають знати правила пожежної безпеки. Для відпочиваючих у таборі такі заходи цікаві та корисні. Мета досягнута, усі нормативи ми перевірили, — сказав голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

За словами голови РДА Сергія Бульбахи, такі навчання дуже важливі, адже дають реальну можливість оцінити готовність до протидії масштабним пожежам у лісових масивах, яких на Новосанжарщині багато.

У підсумку, начальник УДСНС України у Полтавській області Володимир Сологуб наголосив, що подібні навчання до кінця червня проведуть у всіх ДОЗ Полтавщини.

Також, у рамках заходу, діти отримали подарунки від голови облдержадміністрації — спортивний інвентар.

Прес-служба Полтавської ОДА
Поділіться з друзями:   

Останні новини