Архів

Друк

Дорожники влаштовують під’їзди до туристичних об’єктів Полтавщини

Враховуючи туристичну привабливість Полтавської області, Служба автомобільних доріг сприяє комфортному перебуванню туристів на території регіону.

Для цього створюються зручні під’їзні шляхи до об’єктів культурної спадщини та встановлюються відповідні дорожні знаки.

Керівництво Служби автодоріг провели нараду з директором ДП «Полтавський облавтодор», начальниками райавтодорів, керівниками районів та директором ТОВ «Сигнал», яке займається виготовленням і встановленням дорожніх знаків. Обговорили розвиток туристичної привабливості. Особливу увагу звернули на об’єкти, пов’язані з життям та діяльністю М.В.Гоголя.

- Начальники районних автодорів доповіли про стан мережі доріг районів та проблеми, які необхідно вирішити для забезпечення комфортних умов руху відвідувачам «гололівських місць». Влітку на території Полтавської області пройде не один фестиваль та ярмарок, які відвідають сотні туристів. Нам треба забезпечити максимально комфортні умови, аби відвідувачі знайшли та доїхали на конкретний об’єкт, - говорить начальник Служби автодоріг Володимир Трояновський.

Особливу увагу звернули на об’єкти, розташовані в Диканському, Миргородському, Решетилівському, Шишацькому районах.

- За підсумками наради, я доручив керівництву філій звернутися до органів місцевого самоврядування щодо їх участі у фінансуванні необхідних робіт. З кожним днем туристична галузь набирає обертів, відтак всім разом нам необхідно популяризувати нашу область, - резюмує Володимир Трояновський.

Подібні ініціативи впроваджуються в більшості областей України, оскільки нинішнє керівництво Укравтодору добре розуміє, що дороги до туристичних місць мають бути у належному стані. Їх проїзний стан пожвавлює місцеву економіку і сприяє підвищенню туристичної привабливості регіонів.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області

Поділіться з друзями:   

Останні новини