Архів

Друк

На шляху до Кременчука дорожники відновлюють не лише проїзну частину

На замовлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області ТОВ «Ростдорстрой» влаштовує перехідно-швидкісні смуги та заїзні кишені на автобусних зупинках на автодорозі М-22 Полтава-Олександрія. Ці елементи проїзної частини сприяють безпечному руху автодорогами.

Компанія «Ростдорстрой», яка у 2016-2017 рр. виконує ремонтні роботи на автодорозі М-22 Полтава-Олександрія, продовжує виконувати замовлення Служби автодоріг. Частина бригад працює над оновленням дорожнього одягу, а частина – над влаштуванням додаткових елементів проїзної частини.

- Для зручності пасажирів та водіїв громадського транспорту наші підрядники влаштовують перехідно-швидкісні смуги та заїзні кишені на автобусних зупинках. Перехідно-швидкісні смуги - це додатковий елемент проїзної частини біля споруд дорожнього сервісу, на з'їздах та в'їздах до розв'язок, - пояснює заступник начальника Служби автодоріг Анатолій Мягкохліб.

Згідно вимог ці роботи проводяться разом із ремонтом проїзної частини. Перехідно-швидкісні смуги забезпечують безперешкодний рух основних транспортних потоків. Вони дозволяють автобусу чи маршрутці безпечно перестроїтися в потрібний ряд руху після виїзду з зупинки. Таким чином громадський транспорт не заважає основному потоку автівок, а пасажирами зручніше користуватися такими зупинками.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області
Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини