Архів

Друк

На Полтавщині завершено будівництво кількох важливих соціальних об’єктів

Департаментом державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області зареєстровано декларації про готовність до експлуатації двох соціально значущих об’єктів.

Так, дозвільні документи отримали такі інфраструктурні об’єкти як «Будівництво спортивно-розважального комплексу по просп. Лесі Українки в м. Кременчуці» та «Будівництво мосту під другу колію на 233 км ПК10 перегону Миргород-б/п 237 км Південної залізниці; Полтавська обл., м. Миргород».

Окрім того, розпочато виконання будівельних робіт на об’єктах: «Капітальний ремонт Центру надання адміністративних, муніципальних та комунальних послуг по вул. Центральна, 15 у с. Сергіївка Гадяцького району», «Будівництво мережі зовнішнього електроосвітлення по вул. Новохатька в с.Чикалівка (ТП-319, ТП-458) Кременчуцького району», «Нове будівництво ліній вуличного освітлення в с. Петрівці Миргородського району для освітлення автомобільних доріг (освітлення аварійно-небезпечних ділянок і штучних споруд) по вул. Шевченка, вул. Іваненка та пров. Садовому».

Загалом у травні 2017 року в Полтавській області зареєстровано 800 дозвільних документів. Серед них – 3 декларації та 159 повідомлень про початок виконання будівельних робіт, 354 декларації про початок виконання будівельних робіт, 284 декларації про готовність об’єкта до експлуатації.

Прес-служба ДАБІ України

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини