Архів

Друк

Прокуратурою Полтавщини припинено корупційну діяльність на митниці

Тридцятого травня 2017 року слідчими прокуратури Полтавщини спільно зі співробітниками Служби безпеки України в області викрито та припинено незаконну діяльність керівника одного з митних постів Полтавської митниці Державної фіскальної служби та осіб, які надають послуги з декларування вантажів.

Так, митник та митний брокер налагодили протиправну схему отримання неправомірної вигоди від громадян, які здійснювали розмитнення транспортних засобів у зоні діяльності Полтавської митниці ДФС. В одних випадках керівник митного посту штучно створював перешкоди під час розмитнення автомобілів, а митний брокер, відповідно, обіцяв за «винагороду» такі перешкоди усувати. В інших випадках митник штучно зменшував вартість імпортованих в Україну автомобілів, у зв’язку з чим, відповідно, зменшувалась сума митних платежів, які повинні були сплачуватись до бюджету, за що отримував неправомірну вигоду від брокера. Про це повідомив начальник управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Полтавської області Ігор Поночовний.

За результатами проведених обшуків у службових приміщеннях митниці вилучено документи, цифрові носії інформації, записники з інформацією про надходження та розподіл готівки, які мають доказове значення та підтверджують вищевказану протиправну діяльність.

На даний час, керівнику митного посту та митному брокеру повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди за попередньою змогою групою осіб).

Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини