Архів

Друк

АМКУ: дві компанії узгоджували свої пропозиції при проведенні закупівлі з ремонту вулиці Героїв АТО у Полтаві

У Полтавському обласному тервідділені АМКУ вважають, що компанії «Будгарант-7» та «УМБ №23» обмінювалися інформацією при проведенні Управлінням ЖКГ закупівлі з ремонту вулиці Героїв АТО у минулому році.

Полтавське обласне тервідділення АМКУ досліджує ринок закупівель за державні кошти робіт з капітального та поточного ремонту доріг Полтави та області. У АМКУ беруть до уваги укладання прямих договорів і проведення тендерів.

Управління ЖКГ виконкому Полтавської міськради у лютому-березні минулого року провело закупівлю робіт з капітального ремонту вулиці Героїв АТО (від вулиці Європейської до провулку Колективного).

У конкурсі взяли участь 4 компаній: КП «ПМШЕД», ТОВ «Будівельна компанія «Дорлідер», ПАТ «УМБ №23» та ПП «Будгарант-7». В Управлінні відхилили пропозиції перших двох підприємств через невідповідність кваліфікаційним критеріям.

Найвигіднішою з двох останніх виявилася пропозиція харків’ян «Будгарант-7». Вони запропонували на 81 тис грн менше, ніж «УМБ №23». Вартість ремонту склала 7,6 млн грн.

У ході дослідження працівники обласного АМКУ встановили ознаки порушення конкуренційного законодавства у діях «Будгарант-7» та «УМБ №23». У тервідділенні вважають, що ці підприємства узгоджували свої дії у ході проведення аукціону. Це призвело до спотворення результатів торгів.

— Проаналізувавши документи та інформацію, надані Управлінням ЖКГ, ми встановили, що під час підготовки своїх пропозицій «Будгарант-7» та «УМБ №23» обмінювалися інформацією, — зазначив голова Полтавського обласного тервідділення АМКУ Володимир Оніщенко.

Розгляд справи триває. У АМКУ продовжують досліджувати усі обставини проведення закупівлі робіт з капітального ремонту вул. Героїв АТО Управлінням ЖКГ.

Прес-служба Полтавського обласного тервідділення АМКУ

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини