Архів

Друк

У Полтаві пройшла акція до Всесвітнього дня боротьби із тютюнопалінням

На Театральній площі міста пройшла вулична акція до Всесвітнього дня боротьби із тютюнопалінням «Цигарка – ворог, зброя проти неї – ваша воля».

Організатори - Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з волонтерами коледжу нафти і газу та волонтерами загальноосвітньої школи №8.

День боротьби з тютюнопалінням був встановлений у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я. Перед світовою спільнотою було поставлено завдання - добитися, щоб у XXI столітті проблема паління тютюну зникла. За статистичними даними, Україна займає одне з перших місць в Європі за кількістю курців.

Кожних 8 секунд на земній кулі помирає людина через хвороби спричиненні тютюнопалінням. За прогнозами експертів у 2030 році з цієї причини буде помирати понад 10 млн. чоловік у світі. В Україні склалася особливо небезпечна ситуація щодо активного поширення тютюнопаління у молодіжному середовищі.

Саме тому Полтавський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді спільно з волонтерами провели інформативно - профілактичну акцію спрямовану проти тютюнопаління. Під час заходу проінформували понад півтори тисячі перехожих про вплив тютюнопаління на організм людини та про те, як позбутися цієї шкідливої звички. Окрім того, 35 волонтерів провели соціологічне опитування 300 респондентів, щодо їх відношення до тютюнопаління, розповсюдили 1000 інформаційних буклетів та взяли участь у роботі «живої соціальної реклами».

Організатори заходу переконані, що відмовитись від тютюнопаління не просто, але можливо! Якщо хоч одна людина замислилася над цим захворювання та зробила вибір на користь здорового способу життя, то ця акціє була недаремною!

Поділіться з друзями:   

Останні новини