Архів

Друк

Окремі ділянки дороги на Кременчук вже заасфальтували

Дорога М-22 Полтава-Олександрія продовжує ремонтуватися. ТОВ «Ростдорстрой» зараз проводить поточний середній ремонт з 32 по 48 км. На окремих ділянках вже завершено асфальтування.

Цього року, як і минулого, перемогу в аукціоні на ремонт дороги М-22 здобула одеська компанія «Ростдорстрой». У 2016 р. підрядник провів капітальний та поточний середній ремонти на 25-ти кілометрах дороги Полтава-Олександрія.

- В цьому році з «Ростдорстрой» вже підписано декілька договорів на проведення робіт по М-22. Результатом їх роботи Служба задоволена. Окрім ремонту проїзної частини, підрядник займається відновленням мостів, влаштуванням узбіч, оновленням зупинок громадського транспорту, - розповідає начальник Служби автодоріг Володимир Трояновський.

У своїй роботі компанія застосовує сучасні технології, одна з яких – холодний ресайклінг. На початку цього тижня за допомогою спецмашин підготували основу дороги, а наразі – вже завершене асфальтування декількох ділянок.

- Для робіт на цій дорозі спеціально придбано сучасний пересувний асфальтобетонний комплекс виробництва кременчуцького заводу. Це дає змогу зменшити вартість робіт за рахунок невеликої відстані постачання матеріалів, - коментує Володимир Трояновський.

Дорога на Кременчук до минулого року жодного разу капітально не ремонтувалася. В цьому році заплановано провести поточний середній ремонт з 32 по 48 кілометри та ремонт окремих ділянок з 48 по 92 км.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області
Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини