Архів

Друк

Під час ремонту дороги на Кременчук застосовують ресайклінг

З початку травня на автомобільній дорозі М-22 Полтава-Олександрія розпочалися активні ремонтні роботи. Замінюють асфальтове покриття на ділянці, яка веде до Кременчука.

Тендер на ремонт автодороги М-22 Полтава-Олександрія, яка йде через Кременчук, виграло ТОВ «Ростдорстрой». Наразі підприємство вже проводить відновлення проїзної частини.

- Роботи проводяться за сучасними технологіями. На цій дорозі використовується ресайклінг: спочатку укладається щебенево-піщана суміш, додається цемент та спеціальна емульсія і перемішується за допомогою спецтехніки. Далі укладається декілька шарів асфальтобетону різної товщини, - пояснює заступник начальника Служби автодоріг А.Мягкохліб.

Минулого року на цій дорозі вже відремонтовано 25 кілометрів. До цього ж за понад 50 років жодного разу не проводилися капітальні ремонти. У 2017 на ділянці з 32 по 48 кілометр планується провести середній поточний ремонт. Плюс окремим ділянками поточний середній ремонт буде проводитися на відрізку з 48 по 92 кілометри.

- Хід виконання робіт контролюють інспектори відділу якості та технічного контролю Служби автодоріг. В разі виявлення ними недоліків підрядник за власний кошти повинен їх усунути, - розповідає А.Мягкохліб.

ТОВ «Ростдорстрой» на виконані роботи на цій автодорозі дає гарантію не менше 10 років.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області
Поділіться з друзями:   

Останні новини