Архів

Друк

В ОДА визначили кращих держслужбовців

У квітні відбувся перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», у якому взяли 20 співробітників ОДА. За результатами конкурсу було визначено переможців:

Перші місця:

- у номінації «Кращий керівник» переміг заступник директора Департаменту - начальник управління регулювання природоохоронної діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Лазурко Денис Сергійович;

- у номінації «Кращий спеціаліст» переміг головний спеціаліст відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи управління закладів інтернатного типу, вищої, професійно-технічної освіти, науки, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки ОДА Рибалко Сергій Валерійович.

Другі місця:

- у номінації «Кращий керівник» здобув перемогу завідувач сектору дорожнього господарства Управління інфраструктури та туризму ОДА Глуховеря Віталій Михайлович;

- у номінації «Кращий спеціаліст» перемогла головний спеціаліст відділу захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій Управління з питань цивільного захисту ОДА Ляшко Оксана Станіславівна.

Треті місця:

- у номінації «Кращий спеціаліст» переміг головний спеціаліст відділу транспорту та зв’язку Управління інфраструктури та туризму ОДА Бондар Руслан Іванович.

Переможці першого туру конкурсу візьмуть участь у ІІ турі, який незабаром відбудеться. Вітаємо переможців і бажаємо успіхів у ІІ турі.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини