Архів

Друк

У Полтаві пройшов щорічний фестиваль «Розмаїття талантів»

У Палаці дозвілля «Листопад» відбувся щорічний фестиваль «Розмаїття талантів». Традиційно, захід проходить під патронатом Полтавського міського голови Олександра Мамая.

Так, цього дня у залі зібралися освітяни із усього міста – директори загальноосвітніх шкіл, спеціалізованих навчальних виховних комплексів, учителі, вихователі, батьки.

Зі сцени Палацу дозвілля у виконанні талановитих школярів, вихованців позашкільних навчальних закладів, лунали пісні; дивували своїми талантами хореографічні колективи. Кращі з кращих – переможці міських, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів та фестивалів – дарували своє мистецтво глядачам.

Особисто відвідав захід міський голова Олександр Мамай. Він зауважив: діти – наше майбутнє, а отже, потребують особливої уваги та турботи:

- Гарні, активні, розумні, неймовірно талановиті – усе це – наші діти! Сьогодні вони продемонстрували на що здатні, чого навчилися протягом року. А після плідної роботи необхідний гарний відпочинок. Потрібно оздоровитися і набратися сил перед новим етапом, перед новими звершеннями. Серед полтавських родин є такі, які не можуть собі дозволити оздоровлення дітей у таборі, з різних причин. Саме тому було вирішено виділити кошти на придбання путівок для цих дітей. Депутатський корпус підтримав цю ініціативу і сьогодні навчальні заклади отримають загалом понад тисячу путівок.

Так, очільник міста вручив директорам усіх загальноосвітніх шкіл міста та спеціалізованих навчальних закладів сертифікати на отримання путівок до дитячого табору оздоровлення та відпочинку «Орлятко», що у Нових Санжарах.

Зі словами вдячності за невтомну працю міський голова звернувся і до вчителів:

- Аби діти показували гарні результати, їх потрібно підтримувати, заохочувати, допомагати в усіх їхніх починаннях. І саме це робите ви, шановні вчителі! Низький уклін вам за вашу невтомну, таку складну, але таку благородну працю! Особлива відповідальність лежить на плечах керівників закладів. Адже школа – це система, яка потребує чіткого та грамотного управління. Тож, я дякую усім директорам закладів за їхню, без перебільшення, ювелірну роботу.

Так, особливий подарунок чекав саме на директорів шкіл та СНВК міста. Від Олександра Мамая усі вони отримали квитки на концерт рок-гурту «Океан Ельзи», що відбудеться 7 червня у Полтаві.

Поділіться з друзями:   

Останні новини