Архів

Друк

Дорожники області прозвітували про результати Тижня безпеки дорожнього руху

З 8 по 14 травня в Україні проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. Впродовж цих днів підрядні організації Служби автомобільних доріг у Полтавській області проводили заходи із забезпечення безпеки учасників дорожнього руху.

Служба автомобільних доріг утримує майже 9 тисяч кілометрів автодоріг, серед яких майже 2 500 км. доріг державного значення та 6 500 км. доріг місцевого значення. На цих автошляхах протягом минулого тижня активно працювали дорожні організації.

- Було встановлено та замінено 139 дорожніх знаків. Всього ж з початку року на дорогах Полтавщини оновили 900 дорожніх знаків. Інші елементи інфраструктури, такі як бар’єрне огородження, теж приводили до належного вигляду. Аби забезпечити безпечний проїзд ремонтували та фарбували відбійники, - звітує заступник начальника Служби автодоріг Анатолій Мягкохліб.

Особливу увагу дорожники звертали на огородження та організацію руху в місцях проведення ремонтних робіт відповідно до визначених стандартів. Залізничні переїзди – пріоритетні об’єкти, де відбувалися роботи.

- На підходах до 113 залізничних переїздів встановлено чи замінено 71 дорожній знак. Це робиться для того, аби водіям було помітно, що попереду небезпечний об’єкт. Також тут ліквідовували ямковість, фарбували сигнальні стовпчики та стійки дорожніх знаків, - коментує А. Мягкохліб.

Потурбувалися дорожники і про пасажирів. Впродовж останнього тижня 200 автопавільйонів по всій області були приведені до належного санітарного стану.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області
Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини