Архів

Друк

На Полтавщині введено в експлуатацію оновлені соціальні об’єкти

У квітні 2017 року Державною архітектурно-будівельною інспекцією в Полтавській області введено в експлуатацію кілька важливих об’єктів соціальної інфраструктури.

Зокрема, після капітального ремонту відновило роботу хірургічне відділення № 1 2-ї Міської клінічної лікарні в місті Полтава, а в школі села Степанівка після реконструкції, модернізації та встановлення нового обладнання готова до роботи сучасна котельня, яка працює на альтернативних видах палива.

Крім того, в Миргородському районі області розпочато зведення тенісного корту на території дитячого оздоровчого центру санаторного типу «Миргородський», який розташований в селі Олефірівка, будівництво ліній автомобільних доріг (освітлення аварійно небезпечних ділянок і штучних споруд) в селі Малі Сорочинці та спорудження доїльно-молочного блоку в селі Великий Байрак.

Загалом протягом місяця на Полтавщині зареєстровано 729 дозвільних документів. Серед них – 165 повідомлень та 316 декларацій про початок виконання будівельних робіт, 248 декларацій про готовність об’єкта до експлуатації.

Прес-служба ДАБІ України

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини