Архів

Друк

У Полтаві боротимуться з перевізниками які возять за 3 гривні

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Андрій Лямін провів робочу нараду із керівниками транспортного відділу міськвиконкому, директором ТОВ «Трек Сервіс Контроль» В’ячеславом Поспєловим, заступником начальника управління Укртрансбезпеки у Полтавській області Володимиром Кужелем та представниками Державної податкової інспекції у місті Полтава ГУ ДФС у Полтавській області.

На порядку денному розглянули звернення ТОВ «Трек Сервіс Контроль» щодо прохання вжити відповідних заходів з припинення перевезень транспортними засобами, які здійснюють їх вартістю у 3 гривні.

Як повідомив директор ТОВ «Трек Сервіс Контроль» В’ячеслав Поспєлов, 13 квітня 2017 року службою було здійснено перевірку міських автобусних маршрутів загального користування та виявлено транспортні засоби, які не належать жодному з перевізників й не мають відповідних дозвільних документів. Конкурс щодо розподілення маршрутів перевезень у Полтаві не відбувся, але всупереч тому, перевізники, які пропонували вартість проїзду по 3 гривні все одно вийшли на маршрути, при чому обрали їх самостійно. Вони не дотримуються жодних розкладів, тим самим заважають дотримуватися їх іншим перевізникам.

– Окрім того, в салонах автобусів, на яких здійснюються перевезення, відсутня будь-яка інформація про перевізника, зовні вони мають неналежний вигляд, – додав В’ячеслав Поспєлов.

Враховуючи ситуацію, що склалася із нелегальною роботою окремих перевізників на маршрутах міста, Полтавським міським головою Олександром Мамаєм зініційовано створення комісії з розгляду звернення ТОВ «Трек Сервіс Контроль» щодо вирішення ситуації із нелегальними перевізниками. Комісію очолить заступник очільника Полтави Андрій Лямін, також, до її складу увійдуть, представники Управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції у Полтавській області, Державної податкової інспекції у м. Полтава ГУ ДФС у Полтавській області, Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області та заступник начальника відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку міськвиконкому.

Комісія здійснюватиме планові перевірки роботи міського громадського пасажирського транспорту, дотримання графіків руху, наявності дозвільних документів та технічного стану транспортних засобів. Комісія повідомляє полтавцям про можливі незручності, пов’язані із проведенням таких перевірок.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини