Архів

Друк

Як у Кременчуці святкуватимуть 440-річний ювілей міста

29 вересня Кременчук святкує свій 440 річний ювілей.

16 серпня міський голова Кременчука Олег Бабаєв особисто провів оргкомітет з підготовки та відзначення Дня міста, на якому обговорили всі основні заходи, які плануються в рамках святкування ювілею. Вони триватимуть з 20 по 29 вересня включно.

20 вересня пройде урочиста сесія Кременчуцької міської ради.

21 вересня - урочистий захід до всесвітнього Дня миру «Голос Гонгу Миру» у парку Миру.

22 вересня - інвестиційний форум "Кременчук – відкрите місто".

23 вересня - урочисті збори та святковий концерт в Міському палаці культури та відкриття відремонтованого фонтану в сквері «Жовтневий».

24 вересня - виставка голубів до Дня міста на бульварі Пушкіна та обласний фестиваль сучасної молодіжної культури «Extrеmе-Zone» на площі Перемоги.

25 вересня відбудеться мітинг пам'яті біля пам'ятнику "Воїну – визволителю" у сквері «Жовтневий», виставка «Осінній вернісаж», фестиваль квітів «Квітковий парад», містечко майстрів, концерт та святковий феєрверк на площі Перемоги, показові виступи мотодельтапланеристів над Дніпром в районі набережної парку культури та відпочинку «Придніпровський».

27 та 28 вересня відбудуться урочистості в Автозаводському та Крюківському районі.

29 вересня відбудуться меморіальні заходи - перепоховання воїнів Радянської Армії до братських могил на Староревівському та Новоревівському кладовищах, покладання квітів до братських могил, відвідування шпиталю інвалідів Великої Вітчизняної війни та зустріч міського голови з визволителями міста.

Поділіться з друзями:   

Останні новини