Архів

Друк

ПНПУ обрав найголовнішу красуню

29 березня у стінах концерт холу «Villa Крокодила» короленківці обрали нову Міс ПНПУ 2017 – нею стала Оксана Стадник, студентка психолого-педагогічного факультету.

З-поміж 10 учасниць, всі члени журі виділили у дівчині рішучість та запал у очах. І віце-Міс стала Скрипник Марія, ІІ віце-міс нагородили Жигіль Алісу.

Конкурс краси в педагогічному є традиційним та щорічно проводиться на весні. У вже шостому по порядку заході брали участь 10 дівчат, кожна з яких отримала свій титул та приємні подарунки, серед яких солодкі пряники, сертифікати на відвідування кафе та закладів нашого міста, також кожна з дівчат отримала набори натуральної косметики «DUSHKA». Головні переможниці отримали також подарункові сертифікати на туристичні тури по Україні, а також тепер мають квитки на концерти міста. Місс ПНПУ отримала довгоочікувану корону і ексклюзивний брендовий подарунок від члена журі конкурсу Анастасії Абрамової. Глядачі побачили 4 конкурсні епізоди, окрім неймовірних танцювальних постановок, дівчат перевіряли у розумі та кмітливість. У інтелектуальному конкурсі «Ігри розуму» красуні мали відповідати на запитання, пов’язані із образами жінки та особливими рисами, що відрізняють студентку педагогічного університету з-поміж інших представниць прекрасної статі. Журі було нелегко оцінювати конкурсанток, адже кожна із них змогла здивувати та швидко перевтілюватися під час шоу. Не обійшлося і без традиційного конкурсу талантів. Дівчата були представлені міні-групами та виконували спільний номер на вільну тематику. Саме тут найбільш повно розкрився потенціал кожної із них. Дівчата зізналися, що готували номери спеціально, щоб вразити свого ректора та членів компетентного журі. – Ми з дівчатами хотіли приготувати номер, щоб одразу було зрозуміло, що ми любимо свою країну та пишаємося тим, що ми є студентками Полтавського національного педагогічного університету. По правді, хотіли вразити нашого ректора, тому цей номер ми підготували спеціально для нього. Ми утрьох декларували вірші Марусі Чурай, відомої на весь світ полтавки, думаємо що Микола Іванович, як доктор філологічних наук, не очікував такого номері і йому стало приємно, - зізналася нам учасниця конкурсу Пономаренко Валерія

Загалом захід пройшов дуже вдало та феєрично. Глядачі залишилися задоволені конкурсом та чекають наступного, але трішки іншого - Містера ПНПУ 2018. Після шоу конкурсантки разом із друзями та глядачами продовжили всій активний відпочинок на After party.

Студентська рада ПНПУ імені В.Г. Короленка

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини