Архів

Друк

Завдяки міжнародній співпраці у Полтаві відкрили сучасний офіс розвитку міста

У Полтаві урочисто відкрили спільне бюро Інституту розвитку міста та проектів співпраці у сфері сприяння розвитку.

Відтепер новий офіс комунальної організації «Інститут розвитку міста», Інформаційний центр інтегрованого розвитку Полтави, Регіональне бюро німецької урядової компанії GIZ працює по вулиці Небесної Сотні, 1/23 (колишня Леніна). Він представлений проектом «Інтегрований розвиток міст в Україні» та «Програмою для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку».

Підготовка концепції розпочалась ще у червні 2016 року. Першим кроком до відкриття став публічний форум «Моя Полтава – моє майбутнє». На ньому громада міста представила власне бачення розвитку міста. Продовженням справи був фестиваль «Майстерня міста» у вересні. Ці заходи дали змогу напрацювати бачення просторового і естетичного розвитку міста, яке втілять найближчим часом.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко зазначив, що Полтава займає лідируючу позицію в розвитку місцевого самоврядування, а відкриття офісу — ще одне підтвердження цього факту:

— Вдячний нашим німецьким партнерам за підтримку в розвитку місцевих громад та створення усіх необхідних умов. Надзвичайно приємно, що, об’єднавши декілька областей України, головний офіс знаходиться саме в Полтаві.

Відтепер в новому Інформаційному центрі кожен може отримати інформацію про розробку концепції та роботу по досягненню ефективного розвитку Полтави.

Довідка: Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» виконується німецькою урядовою компанією GIZ GmbH. Окрім Полтави, в ньому беруть участь Житомир, Вінниця та Чернівці. Уряд Німеччини фінансує проект у розмірі 4 млн євро, Уряд Швейцарії надає майже 2 млн євро.

Прес-служба Полтавської ОДА

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини