Архів

Друк

У Полтаві пройшов конкурс дитячого малюнку «Крим — це Україна»

У Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка відбулося відкриття виставки та нагородження учасників конкурсу дитячого малюнку «Крим — це Україна».

Організаторами конкурсу, який тривав з 20 січня по 20 лютого, виступили громадська організація «КримSOS» спільно із Полтавськими міським та районним центрами соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

- Малюнки дуже душевні і зворушливі. — розповіла кооринатор Полтавського офісу «КримSOS» Ярослава Ребрик. — Участь у конкурсі взяли, як професіонали, так і любителі. Кожен автор вклав душу в свою роботу. Дивишся і дивуєшся, наскільки діти глибоко бачать світ навколо і як гостро сприймають події у нашій країні.

До конкурсу долучилося подано 300 юних полтавців віком від трьох до сімнадцяти років. Діти зобразили свій погляд на непросту ситуацію з Кримом, власне бачення цілісної країни.

Учасниця конкурсу, дванадцятирічна Анастасія Логвінова розповіла про свою картину.

- На моїй картині дівчина-Україна сидить на березі Чорного моря та тримається за свого молодшого брата - півострів Крим. Руки, які зображені знизу, хочуть забрати брата у сестри. На мою думку, саме така ситуація зараз і в нашій країні.

Організатори заходу зазначили, що на таку активність полтавців навіть не сподівались. Усі роботи – цікаві, неординарні, із власним бачення даної теми. Членам журі було досить нелегко визначити переможців конкурсу. Тож було прийнято рішення про відзначення єдиних переможців та переможців від окремого організатора. Найкращими визнано роботи Аліни Стовби, Анастасії Логвіненко, Василя Щербини, Давида Орлатого, Ануша Карамова, Вікторії Тертичної, Богдана Українця, Дар'ї Калінович.

Заохочувальні призи, грамоти та кульки отримали всі учасники заходу.

Виставку робіт юних полтавців можна буде переглянути у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка до 5 квітня 2017 року. Вхід - безкоштовний.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини