Архів

Друк

Із засідання виконавчого комітету: про виділення коштів

16 лютого міський голова Олександр Мамай провів засідання виконавчого комітету, під час якого було розглянуто та затверджено ряд рішень.

Серед них такі, до стосуються виділення коштів, надання нової адреси земельній ділянці, відшкодування коштів з міського бюджету, залучення інвестицій.

На виконання Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава „Турбота" на 2017 рік, відповідно до затвердженого рішення «Про виділення коштів», до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав одноразову матеріальну допомогу отримають:

- двісті сорок три інваліди-учасники бойових дій (воїни – інтернаціоналісти) по 500 гривень кожному на загальну суму 121 тисяча 500 гривень;

- сорок вісім членів сімей померлих воїнів–інтернаціоналістів по 500 гривень кожному на загальну суму 24 тисячі гривень.

По 1 тисячі гривень матеріальної допомоги отримають вісімнадцять учасників бойових дій та інваліди війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО (за зверненнями).

Матеріальну допомогу на поховання по 2 тисячі гривень отримають сім родин, в яких померли учасники бойових дій (воїни – інтернаціоналісти) та учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І та ІІ категорії. Загальні видатки становлять 14 тисяч гривень.

Одноразову матеріальну допомогу до Дня народження отримають три особи, яким в 2017 році виповнюється 100 та більше років по 1 тисячі гривень кожному.

Окрім цього, на загальну суму 38 тисяч гривень матеріальної допомоги буде спрямовано мешканцям міста за особистими зверненнями.

Відповідно до затвердженого рішення, буде надано фінансову підтримку громадським організаціям на загальну суму 370 тисяч 880 гривень, а саме:

- Раді Полтавської міської організації ветеранів на суму 170 тисяч 800 гривень;

- Полтавській міській організації інвалідів Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил на суму 73 тисячі 200 гривень;

- Полтавській міській Спілці ветеранів війни в Афганістані на суму 122 тисячі гривень;

- Полтавському міському громадському товариству інвалідів «Чорнобиль» - 4880,00 гривень

Протягом лютого-травня 2017 року буде проведено фінансування громадської організації «Міська асоціація дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства м. Полтави» на загальну суму 300 тисяч гривень, за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій ветеранів, інвалідів, чорнобильців, реабілітованих, інших організацій і об'єднань, які опікуються проблемами інвалідів. А саме: у лютому - 80 тисяч гривень, у березні - 90 тисяч гривень, у квітні - 50 тисяч гривень, у травні - 80 тисяч гривень.

Окрім цього, громадську організацію «Міська асоціація дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства м. Полтави» буде профінансовано на загальну суму 199 тисяч гривень, за рахунок коштів, передбачених для реабілітації дітей-інвалідів до 18-ти років, хворих на дитячий церебральний параліч та інших, яким показано надання медичних послуг з реабілітації (лікування) в ТзОВ «Міжнародна клініка відновного лікування» м.Трускавець.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини