Архів

Друк

Олександр Мамай: «Жоден ветеран Афганістану, жодна родина загиблих не лишаться поза увагою!»

Ранком, 15 лютого, з нагоди 28-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав до підніжжя пам’ятника «Синам Полтавщини загиблим в Афганістані» лягли квіти.

Вшанувати пам’ять своїх земляків, зустрітися з побратимами прийшли ті, кому війну довелося «відчути» на собі. Голові громадської організації учасників бойових дій Шевченківського району, депутатові Полтавської міської ради Володимирові Корнійчуку було 18 років, коли довелося взяти до рук зброю:

– З Афганістану я вийшов 6 лютого 1987 року, – пригадує Володимир Павлович. – Минуло уже майже три десятки років, але ті часи…Ті часи, нажаль, не забуваються… Чи було мені страшно? – Ні, бо я був молодим і тоді все сприймалось інакше. Громадську організацію ж я очолюю з 2013 року. До неї входять близько 400 чоловік. Це родини загиблих, інваліди війни, учасники війни в різних країнах.

Звернувся до воїнів зі словами щирої вдячності за виконання не просто бойового завдання, а, дійсно, подвигу та розділив біль скорботи з родинами загиблих міський голова Олександр Мамай:

– Я прекрасно розумію, що жодна допомога, жоден прояв захисту не замінить матері – сина, дружині – чоловіка, дитині – батька… Тому основне моє завдання – намагатися зробити усе, щоб максимально підтримати тих, хто заради захисту інших людей пожертвував своїм життям, своїм здоров’ям. Жоден ветеран Афганістану, жодна родина загиблих не лишаться поза увагою! Шановні воїни-інтернаціоналісти! Прийміть слова вдячності за вашу мужність, за вашу відданість. Своїм прикладом ви навчаєте нас цінувати життя, цінувати свободу. Вдячність за ваш подвиг – безсмертна! Доземний вам уклін!

За сумлінну службу, мужність, відданість територіальній громаді міста, активну громадянську позицію та з нагоди 28-ї річниці вшанування учасників бойових дій на території інших держав почесні грамоти у тому числі й з нагрудними знаками, грошові винагороди у розмірі 500 гривень очільник Полтави Олександр Мамай вручив членам та головам громадських організацій, спілок, воїнам-інтернаціоналістам. Кілька нагороджених особисто прийняти відзнаки не змогли. Оскільки продовжують виконувати обов’язок справжнього чоловіка – захищають Україну в зоні АТО. Гордість приймати нагоди мали їхні батьки.

Також, сертифікат на отримання 12 путівок до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку отримав голова Полтавської міської спілки ветеранів війни в Афганістані Олександр Романенко.

Сертифікат на отримання власного житла – трикімнатної квартири у місті Полтава – отримав учасників війни в Афганістані Синчук Владислав.

Традиційно, по завершенню мітингу, присутніх пригощали солдатською кашею.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини