Архів

Друк

Полтавська місцева прокуратура через суд вимагає повернути державі 47 земельних ділянок загальною площею понад 300 га

Про це повідомила прокурор Полтавської місцевої прокуратури Ольга Сорочинська.

В інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області з метою належного використання та охорони земель Полтавська місцева прокуратура пред’явила позов про визнання недійсним та скасування розпорядження голови Полтавської райдержадміністрації, визнання недійсними договорів про встановлення земельного сервітуту та повернення земельних ділянок, розташованих на території однієї із сільських рад Полтавського району, державі.

За її словами, у 2011 році орган виконавчої влади надав юридичній особі 47 земельних ділянок загальною площею 315 га та вартістю 49 млн. грн. на умовах сервітуту, тобто у спосіб, не передбачений законодавством України. Також передача землі в користування відбулась за відсутності правовстановлюючих документів та фактичної підміни права оренди землі.

«Усе вищезазначене, на думку прокуратури, суперечить вимогам земельного законодавства та сприяє надходженню до бюджету значно менших коштів, ані ж би це було при дотриманні конкурентних засад під час надання землі у користування», - зазначила Ольга Сорочинська.

Актуальність позову пов’язана з тим, що, за інформацією територіального органу Держгеокадастру в області, один із земельних масивів, що є предметом спору, планується до резервування для забезпечення земельними ділянками учасників АТО.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини