Архів

Друк

На Полтавщині заочно судитимуть інформаторку терористів «ДНР»

Працівники прокуратури Полтавської області затвердили на направили до суду обвинувальний акт за ч. 1 ст. 258-3 (сприяння діяльності терористичній організації) КК України стосовно жительки міста Костянтинівка Донецької області.

Під час розслідування, здійснюваного слідчим відділом УСБ України в Полтавській області за процесуального керівництва прокуратури, встановлено, що у 2014 році вищезгадана громадянка за власної ініціативи почала співпрацювати з терористами. На території Волноваського, Мар’їнського Старобешівського району Донецької області, збираючи дані про місця дислокації, маршрути, кількість підрозділів і військової техніки Збройних Сил України та інших військових формувань, задіяних у проведенні антитерористичної операції, інформаторка передавала їх телефоном одному з учасників терористичної організації «ДНР».

Через те, що зазначена особа перебуває на непідконтрольній українській владі території, слідчі СВ УСБУ в області та процесуальні керівники прокуратури прийняли рішення про проведення щодо неї спеціального досудового розслідування, за результатами якого обвинувальний акт направлений до Октябрського районного суду Полтави для заочного засудження.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини