Архів

Друк

На Полтавщині проаналізовано доступність виборчих дільниць для людей з інвалідністю

В облдержадміністрації відбулося засідання Комітету забезпечення доступності людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

У заході взяли участь начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Олександр Панков, регіональний представник Всеукраїнського громадського об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України», заступник голови комітету доступності Ірина Твердохліб, представники громадських організацій та ін.

«На Полтавщині у цьому році впроваджено І етап пілотного Проекту «Оцінка ситуації щодо забезпечення доступу осіб з інвалідністю до виборчих дільниць та політичних процесів в Україні». Результати проведеної роботи рекомендовані для усієї держави», - повідомив Олександр Панков.

Детальніше про те, що було зроблено Комітетом забезпечення доступності для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при ОДА за 2016 рік та про заплановані заходи на наступний рік розповіла Антоніна Ільїна, головний спеціаліст Управління містобудування та архітектури ОДА, секретар Комітету. Зокрема, у рамках пілотного Проекту було проведено аудит та адаптацію до потреб осіб з інвалідністю 75 закладів охорони здоров’я, 507 закладів освіти, 316 закладів культури, 282 приміщень адміністрацій і органів влади, 60 будівлі і споруди іншого призначення та 1269 об’єктів, на базі яких працюють виборчі дільниці. «За висновками аудиту 521 дільниця має часткову доступність, 725 – недоступні без сторонньої допомоги і лише 3 дільниці доступні для людей з інвалідністю», - зазначила Антоніна Ільїна.

У рамках реалізації Проекту протягом року на Полтавщині було проведено навчальні семінари, виїзні засідання, акція «2 години на колесах» та ін.

Заплановано, що у 2017 році активна робота щодо реалізації Проекту продовжиться. Зокрема, у квітні передбачено виїзне засідання обласного комітету доступності на базі Гадяцької міської ради, продовжиться звітування районних і міських комітетів доступності на колегії ОДА, моніторинг Управлінням містобудування та архітектури ОДА проведених заходів та ін.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини