Архів

Друк

За формування регіонального ресурсу зерна голови райдержадміністрацій відповідатимуть персонально

В облдержадміністрації пройшла селекторна нарада на якій обговорили хід формування регіонального ресурсу зерна.

На даний час складено угод між виробниками зерна та хлібопекарськими підприємствами на закупівлю 6140 тонн сировини, що складає 15% від запланованого об’єму (60 тисяч тон).

Найактивніше у забезпеченні ресурсів зерна працюють ТОВ ХК «Кулінічівський», ТОВ ГК «Формула смаку», ПП «Хорольська хлібопекарня», ТДВ «Миргородський хлібозавод», ПП «Лубенський хлібозавод». Серед районів області, які найоперативніше підійшли до питання регіонального ресурсу: Оржицький (укладено угод на 1830 тонн), Новосанжарський (на 1070 тонн), Кобеляцький (на 805 тонн), Полтавський (620). Згідно з підписаними Меморандумами про співпрацю між ОДА, виробниками зерна та хлібозаводами, гарантами співпраці між аграрними підприємствами та хлібопекарнями виступають голови райдержадміністрацій.

Проте не у всіх районах здійснюється відповідний рух зерна, серед таких: Козельщинський, Чорнухинський. Шишацький, Гребінківський, В.Багачанський, Диканський та Лохвицький райони. Є проблеми і з транспортуванням зерна з віддалених районів до елеваторів.

Олександр Удовіченко гостро розкритикував роботу керівників кількох районів і дав конкретні строки останнім для виконання зобов’язань, окреслених у Меморандумах. Він нагадав – регіональний ресурс зерна – це стабільна ціна на хліб масового вжитку протягом року, це пріоритет обласної влади, а тому за його формування на місцях голови райдержадміністрацій відповідатимуть персонально. Ця робота повинна бути завершена до 1 вересня поточного року, підкреслив керівник області.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини