Архів

Друк

Книга про рекламу, яка подорожує Україною, побувала в Полтаві

З 17 вересня по 22 листопада проходить перший всеукраїнський книгооберт «Книга в мандрах». Поміж інших обласних центрів України, вчора до книги долучилася і Полтава.

«Книга в мандрах» — перший всеукраїнський книгооберт, який об’єднує 26 міст. Суть ініціативи полягає у тому, що один і той самий примірник практичного посібника Сергія Трохімовича «Реклама. Конспекти копірайтера» за майже 2 місяці побуває в кожному з них. За словами організаторів цієї ініціативи, його основна мета — популяризувати навчання та розвиток україномовної освітньої літератури.

У кожному місті посібник зустрічає один з учасників книгооберту. Він проводить його фотозйомку на фоні місцевих визначних пам’яток, залишає в примірнику свої побажання і надсилає його наступному активісту. Виконавши ці завдання, кожен з учасників ініціативи отримує у подарунок від організаторів власний екземпляр посібнику.

У Полтаві до книгооберту долучився учасник незалежного мистецького об’єднання «Magnum Opus» Денис Старостін. Хлопець сфотографував посібник на фоні пам’ятників Тарасу Шевченку й Івану Мазепі, Полтавського краєзнавчого музею та Білої Альтанки.

На одній з фотографій можна навіть побачити маленького хлопчика, який заліз на пам’ятник Кобзарю. За словами Дениса, він одразу хотів видалити цю світлину, але потім вирішив, що вона стане «фішкою» фотосесії.

Пояснюючи мотивацію, Старостін говорить, що без особливих роздумів вирішив взяти участь у книгооберті і представляти у ньому Полтаву:

— Сергій Трухімович написав класний посібник про рекламу. Але написати книгу, навіть більш-менш розумну — це півсправи, Сергій ще й придумав шикарну ініціативу. Я з радістю долучився до книгооберту і виконав всі його умови. Адже популяризація української літератури — це соціальна відповідальність кожного з нас.

До Полтави посібник вже побував у Львові, Луцьку, Рівному, Житомирі, Києві, Чернігові та Сумах. Після нашого міста він помандрує до Харкова, Сєвєродонецька, Слов’янська, Дніпра та інших українських міст.

До речі, 35 тис грн на видання книги автор зібрав завдяки кампанії «Спільнокошту», тобто народний фінансуванням.

Роман Повзик, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»
Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини