Архів

Друк

Олександр Мамай та представники міст Фільдерштадт, Ляйнфельден-Ехтердінген та Остфільдерн підписали програму партнерства

Міський голова Олександр Мамай та представники міст Фільдерштадт, Ляйнфельден-Ехтердінген та Остфільдерн підписали програму партнерства на 2016-2018 роки.

Протягом 28 років Полтава підтримує партнерські відносини з містами Фільдерштадт, Ляйнфельден-Ехтердінген та Остфільдерн. Кожні 2 роки офіційні представники міста Полтави та міст Фільдера підписують програму партнерства, яка передбачає конкретні заходи, щодо її реалізації.

Цьогоріч угоду про партнерство підписували у Полтаві обер-бургомістр м. Ляйнфельден-Ехтердінген Роланд Кленк, обер-бургомістр м. Остфільдерн Крістоф Болай, депутат міської ради м. Фільдерштадт Роберт Хертлер, Полтавський міський голова Олександр Мамай.

З вітальним словом до гостей звернувся міський голова Олександр Мамай. У своїй промові він зауважив, що протягом 28 років двостороння співпраця відбувалася у різноманітних напрямах:

- У нашого міста є міста-побратими у різних країнах світу, та найбільш стабільні відносини - з містами Фільдера. Наше співробітництво, фактично, не має обмежень: це і освіта, і культура, і медицина, і спорт, і екологія. Більш чверть століття як наше місто Полтава має дружні стосунки з містами Фільдера. За цей час відбулося чимало двосторонніх візитів. Переконаний, що наше партнерство й надалі буде розвиватися та міцніти.

У 2015 році Міністерство закордонних справ України звернулося до керівництва наших міст-партнерів з проханням підтримати дітей з числа внутрішньо переміщених сімей, які переїхали жити до Полтави. Уже влітку 2016 року впродовж двох тижнів 20 дітей, з родин вимушених переселенців, що на даний час проживають у Полтаві відпочивали в Німеччині.

Під час заходу діти поділилися своїми враженнями від перебування в гостях та подякували представникам міст-партнерів за змогу зануритись в німецьку культуру, познайомитись з німецькими традиціями.

Важливою складовою партнерських відносин є обмін делегаціями школярів. Під час перебування у містах Фільдера, діти проживають у родинах своїх іноземних однолітків, поглиблюють знання мови, вчать традиції, знаходять друзів. Так само делегацію німецьких школярів гостинно приймає Полтава.

- 28 років співпраці - солідний термін, але партнерство та дружба не знає часу. Дійсно, ми працюємо у різних напрямках. Наприклад, окрім обміну школярами існує програма для лікарів, спортсменів та інших. Однак пріорететом залишається робота з дітьми. Бо діти - це наше майбутнє, - наголосив обер-бургомістр м. Ляйнфельден-Ехтердінген Роланд Кленк.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини