Архів

Друк

У Полтаві тимчасово перекриють рух на День міста

23 вересня 2016 року з 8:30 до 10:00 буде припинено рух транспортних засобів на ділянці вулиці Європейської від вулиці Героїв-чорнобильців до перехрестя з вулицями Раїси Кириченко і Кагамлика, у зв’язку з покладанням вінків і квітів до Вічного вогню на Меморіалі Солдатської Слави. Дане рішення було затверджено на засіданні виконавчого комітету.

Об’їзд транспорту на цей час можна буде здійснювати вулицями Пушкіна, Шевченка, Сінною, Раїси Кириченко і прилеглими до них.

Для інформування учасників дорожнього руху будуть встановлені відповідні дорожні та інформаційно-вказівні знаки.

Управління патрульної поліції в м.Полтава Департаменту патрульної поліції Національної поліції України забезпечить безпеку дорожнього руху транспорту і пішоходів під час проведення заходів, відповідно до вимог чинного законодавства.

Також, з метою забезпечення охорони громадського порядку, публічної безпеки, безпеки дорожнього руху, збереження життя та здоров’я громадян під час проведення арт-проекту «Полтава вишивана», буде тимчасово обмежено рух транспортних засобів по маршруту руху святкової ходи: Біла Альтанка – Соборний майдан – вул. Соборності – вул. Конституції – Першотравневий проспект - Парк культури та відпочинку «Перемога», враховуючи перехрестя вулиці Конституції з вулицею Небесної Сотні та перехрестя вулиці Шевченка з вулицею Садовою. Віповідне рішення було затверджене на засіданні виконкому.

Поділіться з друзями:   

Останні новини