Архів

Друк

Шефи-податківці завітали на свято Першого дзвоника в полтавську школу

Завершилося літо і розпочався новий навчальний рік. По всій країні та на Полтавщині зокрема до чергових занять готовляться школярі та студенти.

Відлунав перший дзвоник і в Полтавській загальноосвітній школі №10 імені В.Г. Короленка, підшефній Головного управління ДФС у Полтавській області. За традицією на шкільну урочисту лінійку з нагоди початку навчального року завітали і представники ГУ ДФС в області. Вітаючи дітей, їх батьків та вчителів із першим вересня шефи побажали їм міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань.

Як відзначила директор навчального закладу Алла Ширай цієї осені за парти сядуть 67 першокласників, завершують же своє навчання в школі цьогоріч 32 випускники. «Тож шефська турбота цього року нам, як і завжди, буде у нагоді”, - підкреслила директор 10-ї школи, наголосивши, що лише увага, турбота та людська доброта, допоможуть виховати цих дітей гідними та порядними людьми, патріотами своєї країни та сумлінними платниками податків.

Сьогодні близько 30 навчальних закладів перебувають під опікою територіальних органів ДФС Полтавщини. Серед них: школи, гімназії, ліцеї, дитячі садки, інтернати та навіть дитячий притулок. З нагоди Дня знань представники органів ДФС області відвідали всіх своїх підшефних із поздоровленнями.

Головне управління ДФС у Полтавській області

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини