Архів

Друк

У Полтавській ОДА відбувся конкурс перевізників, де виставили 64 маршрути

У стінах Полтавської ОДА відбувся конкурс з перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в межах Полтавщини. 33 перевізники подали свої заявки.

Виставлено ж на конкурс було 64 об’єкти внутрішньообласних маршрутів.

Конкурсну комісію очолив перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

— На конкурс було виставлено 64 об’єкти внутрішньообласних маршрутів. Заявки подали 33 перевізника. При розробці та впровадженні маршрутів, в першу чергу ми маємо думати про людей, щоб для них були створені якомога комфортні умови проїзду у транспорті та зручні маршрути, — зазначив Андрій Пісоцький.

На деякі маршрути претендувало по 6 перевізників, наприклад, на маршрут Полтава-Жуки.

Секретар конкурсного комітету Сергій Бутко перед початком розкриття пропозицій повідомив, про зауваження, які були до претендентів.

Наприклад, зауваження були до перевізника Дмитра Волинка з міста Лубни. У нього на міських маршрутах задіяний 31 транспортний засіб та діє 3 приміські маршрути.

Згідно із Положенням Кабінету Міністрів України про робочий час і час відпочинку водіїв, їхній робочий час не має перевищувати 40 годин на тиждень. Виходячи із цього положення, конкурсна комісія підрахувала яка має бути кількість водіїв, щоб їхня робота не перевищувала 40 годин.

— За нашими підрахунками, мінімальна кількість водіїв у нього має бути 86 осіб. Згідно інформації Пенсійного фонду, у нього на повну ставку працює 59 осіб. Тобто, серйозна недостача працівників. Це, в свою чергу, не виконання вимог про умови праці та відпочинку, водії працюють понаднормово, — зауважив Сергій Бутко.

Аналогічне питання у конкурсного комітету виникло і до перевізника ТОВ «Євробус Полтава». У нього працює 86 працівників, при тому, що має бути 167 водіїв.

Також виникали питання до справності транспортних засобів у перевізника Миколи Рожка.

Андрій Пісоцький зазначив, що конкурсний комітет не має бути упередженим до жодного учасника конкурсу. В разі виникнення питань до перевізників, виявлення у них недоліків та порушень, їх потрібно обов’язково повідомляти про це.

— Щоб кожен недопущений до конкурсу перевізник розумів причини, — зауважив Андрій Пісоцький.

За результатами голосування визначено переможців по всім маршрутам загального користування. Деяких учасників не допустили (за порушення, що були викладені вище).

Прес-служба Полтавської ОДА

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини