Архів

Друк

Поліція Полтавщини встановлює коло осіб, причетних до порушення виборчого законодавства

17-го липня 2016 року до Лохвицького відділу поліції Полтавщини надійшло повідомлення щодо виявлення факту обіцянки неправомірної вигоди виборцям за голосування на проміжних виборах за одного з кандидатів у народні депутати.

За даним фактом поліцією Полтавщини внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 4 статті 160 (Підкуп виборця, учасника референдуму) Кримінального кодексу України.

У ході проведення оперативно-слідчих заходів було встановлено ряд осіб, які можуть бути причетними до вчинення даного правопорушення.

Під час санкціонованого судом обшуку за місцем проживання одного із фігурантів, поліцейськими виявлено ряд речових доказів, зокрема, посвідчення діючого депутата районної ради та 2 паспорти на його ім’я. Один – паспорт громадянина України, інший – паспорт громадянина Російської Федерації.

Присутні під час обшуку народний депутат України та кандидат в народні депутати України перешкоджали слідчому виконувати свої обов’язки та не дали йому змоги вилучити паспорт громадянина Російської Федерації на ім’я одного із фігурантів.

Народний депутат України незаконно заволодів паспортом громадянина Російської Федерації на ім’я діючого депутата місцевої районної ради та намагався його знищити. Після цього зник з місця події разом з паспортом.

На даний час вирішується питання про передачу матеріалів щодо протиправних дій народного депутата України до Генеральної прокуратури України.

Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини