Архів

Друк

Більше 500 полтавців взяли участь в анонімному опитуванні стосовно корупції

Понад пів тисячі відвідувачів Центрів обслуговування платників при органах ДФС області, представників інститутів громадянського суспільства та членів громадських організацій Полтавщини взяли участь в анонімному опитуванні, відзначив в.о. начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Борис Сидоров.

Анкетування проводилося в рамках реалізації в області Антикорупційної програми ДФС України на 2015-2017 роки та було спрямовано на вивчення питання існування корупції в службі та визначення рівня довіри населення до ОДФС.

Аналіз анкет показав, що кількість респондентів, відповідаючи на запитання про рівень розповсюдженості корупції в органах державної фіскальної служби області, розділилася порівну на тих, хто вважає, що корупція в органах ДФС поширена достатньо та тих, хто з ними не погоджується. Більшість анкетованих вважають, що рівень корупції в службі залежить від місцевості та зазначили, що найвищий її показник, на їх думку, зосереджений на центральному рівні. Серед основних причин корупції в ОДФС опитувані переважно відзначали: низьку заробітну плату держслужбовців, недосконалість законодавства, а також те, що корупція, на жаль, є традиційним способом вирішення проблем у нашій державі.

В той же час, відповідаючи на запитання, чи допустимо, на погляд респондентів, вирішувати окремі питання «неофіційним» шляхом понад 50% відповідаючих погодилися або зазначили, що це залежить від ситуації. Демонструючи свій рівень правової культури більше 28% анкетованих відзначили, що обов’язково б звернулися до правоохоронних органів, якщо б стали свідками корупційних діянь, понад 36% анкетованих навпаки, не стали б цього робити, а 35% опитаних відмовилися відповідати на це питання. Також, як показав моніторинг громадської думки, лише 2% респондентів користувалися антикорупційним сервісом ДФС України «Пульс» за безкоштовним цілодобовим телефоном 0442840007, натомість 98% опитаних – жодного разу до нього не зверталися.

Головне управління ДФС у Полтавській області

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини