Архів

Друк

Полтава приєдналася до Всесвітньої кампанії RED

У третю неділю травня весь світ відзначає День пам’яті людей, які померли від СНІДу.

В Полтаві у Корпусному парку вже увосьме БО «Світло надії» спільно із управлінням у справах сім’х, молоді та спорту Полтавського МВК провели акцію «Тестуйся, щоб зберегти життя». Під час неї кожен міг безкоштовно та анонімно пройти експрес-тестування на ВІЛ, отримати інформаційні матеріали та контрацептиви. Під час акції мобільна амбулаторія протестувала 114 полтавців. Один із результатів – позитивний, тобто виявлені антитіла до ВІЛ.

-Ми хочемо привернути увагу всіх, особливо молоді до того, що необхідно тестуватися та знати свій статус. Це основний елемент протидії епідемії ВІЛ/СНІДу, - розповів керівник медико-соціальної служби БО «Світло надії» Олександр Соляник.

Крім того, цього року наше місто втретє приєдналося до Всесвітньої кампанії RED. Вона об'єднує десятки міст у всьому світі для прояву солідарності та толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей. Тож на фасаді Полтавської міської ради з’явилася десятиметрова червона стрічка. А ось молодь долучилася до інформаційного квесту «Що я знаю про ВІЛ?». На десяти локаціях на команди чекали тематичні питання та завдання. Важливо було правильно і швидко відповідати та братися за наступні завдання. Першість виборювало 10 команд. Але золото, срібло та бронза розподілилися між збірними «Райдужні гребінці», «Альфа-центавра» та «Гарячі серця». Втім, солодкі подарунки отримали всі команди. --Про квест ми дізналися із соціальних мереж. У своїх знаннях були впевнені на всі 100%, тому зовсім не хвилювалися, коли відповідали на питання. Якщо ж відкинути азартну складову, то квест, на наш погляд, має дуже важливе значення – відповіді на ці питання повинен знати кожен, - переконані переможці змагання.

Продемонструвати своє толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей можна було не тільки взявши участь у квесті. Кожному бажаючому волонтери малювали символіку Дня пам’яті та заплітали червоні стрічки у волосся.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини