Архів

Друк

У Полтаві діти показали свої таланти

Традиційно, в Палаці дозвілля «Листопад», під патронатом Полтавського міського голови Олександра Мамая, відбувся фестиваль «Розмаїття талантів», де свої уміння в різних жанрах мистецтва показували учні загальноосвітніх шкіл Полтави, вихованці позашкільних навчальних закладів та гуртків міста.

Серед глядачів – директори та вчителі освітніх закладів, батьки талановитих дітей та усі охочі до мистецтва.

Особливо перемається та турбується про маленьких полтавців міський голова Олександр Мамай. Тож, очільник міста завітав на захід, аби побажати молоді успіхів наприкінці навчального року та зробити приємний подарунок. Він впевнений – полтавська молодь не тільки розумна, а й талановита:

- Розвиток дитячих талантів – є однією із провідних ланок всебічного розвитку особистості. Наші дітки активні і в освіті і в позашкільній діяльності. Сьогодні учні кожної школи продемонструють, чого вони навчилися протягом року та порадують глядачів своїми талантами. Я від усього серця дякую батькам цих діток, їхнім викладачам та наставникам за те, що підтримують їх у всіх починаннях, за те, що вкладають в них своє серце і душу. Саме з тих зернин, що вони сіють у серця молоді виростають розумні, талановиті, свідомі громадяни нашої держави.

На часі питання оздоровлення маленьких полтавців. Зовсім скоро пролунає останній дзвоник і діти відправліться на відпочинок. Протягом літніх канікул діти мають корисно відпочити, оздоровитися та набратися сил перед підкоренням нових вершин. Так, наприкінці заходу міський голова Олександр Мамай вручив директорам полтавських шкіл сертифікати на отримання путівок у дитячі табори літнього відпочинку. Цьогоріч на придбання цих путівок з міського бюджету було виділено 4 мільйони гривень. Принципова позиція міського голови, аби педагогічні колективи шкіл самі вирішили, які діти мають отримати ці путівки. У великій шкільній родині, де усі один одного знають, вчителі розподілять їх між найактивнішими учнями та тими, хто цього потребує найбільше.

Також, очільник міста повідомив, що окрім цього, було виділено близько 3-х мільйонів гривень на табір «Супутник», де будуть оздоровлюватись діти пільгових категорій. Відтак, цього року в літні табори відправляться понад 3 тисячі дітлахів, що удвічі більше ніж торік.

Поділіться з друзями:   

Останні новини