Архів

Друк

Полтавець викрав ліфтове обладнання з багатоповерхівки

Два силові автомати, стабілізуючий трансформатор та кабель з кольорових металів зловмисник продав за 200 гривень.

А крадіжкою заподіяв житлово-експлутаційній організації матеріальної шкоди на суму більше 32-х тисяч гривень.

Заява про викрадення ліфтового обладнання надійшла до відділення № 2 Полтавського відділу поліції наприкінці березня поточного року. Невідома особа, з машинного приміщення ліфту, викрала елементи ліфтового обладнання. Крадіжкою зловмисник заподіяв житлово-експлутаційній організації матеріальної шкоди на суму близько 32-х тисяч гривень.

Проведеними пошуковим заходами працівники відділення поліції № 2 міста Полтава встановили, що до крадіжки причетний 31-річний безробітній полтавець, раніше уже судимий. Не маючи постійного джерела доходів, чоловік вирішив підзаробити. Проходячи повз однієї з багатоповерхівок у мікрорайоні «Левада», полтавець зайшов до під’їзду та, шляхом підбору ключа, проник до машинного приміщення ліфту. Зняв обладнання - два силові автомати, стабілізуючий трансформатор та мідні кабелі. Викрадене чоловік продав незнайомцю за 200 гривень, а виручені кошти витратив на власні потреби.

За фактом крадіжки ліфтового обладнання відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Триває досудове розслідування. Правоохоронці перевіряють чоловіка на причетність до інших злочинів на території району та області.

Поділіться з друзями:   

Останні новини