Архів

Друк

«Хочеш миру – готуйся до війни» - девіз особового складу загонів оборони Полтавщини

З 23 березня на Полтавщині проводяться навчання з територіальної оборони з практичним призовом та формуванням загону оборони.

У перші дні зборів військовий комісаріат провів збір та комплектування загону територіальної оборони з військовозобов’язаних. Організовано проведення якісного медичного огляду військовозобов’язаних кваліфікованими фахівцями. Керівним складом загону проведено облік особового складу, розподіл його по підрозділах. Також відбулося розміщення особового складу із видачею майна та матеріальних засобів у підрозділи, організовано цілодобове несення внутрішньої служби з призначення чергової зміни добового наряду

Для відпочинку особового складу загону оборони створені всі належня побутові умови, обладнано польовий наметовий табір. У кожній палатці встановлені металеві пічки, завезені дрова та призначені відповільні особи за підтримання тепла в палатках.

Не залишається поза увагою і санірно-гігієнічні потреби особового складу, встановлені польові вмивальники, де відповідно до визначено часу в розпорядку дня є можливість привести себе в охайний вигляд.

На території табору для прийому їжі облаштовані два намети, де військовозлбовязані отримують триразове харчування з високоякісних продуктів. Для надання послуг з харчування залучені досвідчені професійні повара. Харчування проводиться в дві зміни по черзі.

Не зважаючи на погодні умови за короткий термін польовий табір облаштований за всіма правилами військової науки.

26 березня відбулося урочисте прийняття військової присяги на вірність українському народові. Урочисте шикування присвячене прийняттю військової присяги розпочав командир загону оборони полковник Петро Світлик. Під звуки державного гімну України було розпочато приведення особового складу до військової присяги командирами взводів загону оборони та представниками Полтавського обласного військового комісаріату.

Військовослужбовців, що прийняли присягу на вірність народові України, привітав місцевий священнослужитель отець Димитрій, який і провів молебень та ритуал освячення воїнів.

Для особового складу загону оборони було організовано концерт художньої самодіяльності.

27 березня практичні заняття особового складу загону оборони в польових умовах продовжилися. Відповідно до програми бойової підготовки організовані учбові точки на яких досвідчені офіцери та інструктори провели заняття на високому методичному рівні. Незважаючи на складні погодні умови, особовий склад загону оборони з зацікавленістю приймав активну участь в заняттях.

На учбовій точці №1 під керівництвом відпрацьовувались питання зборки та розборки штатної стрілецької зброї а саме АК-74 (автомату Калашникова) та ПМ (пістолету Макарова).

Інструкторами були представлені новітні зразки зброї українського виробництва, такі як пістолет «ФОРТ». Заступник командира загону по роботі з особовим складом старший лейтенант Віталій Лучак та солдат вдосконалив свої навики в користуванні пістолетом Макарова.

На учбовій точці №2 під керівництвом досвідченого інструктора з позивним «Сват» військовозобов’язані практично вирили та облаштовували окопи для стрільби «лежачи», кулеметні гнізда та лінію оборони відділення. Провели заходи маскування окопів на місцевості підручними природними матеріалами. Отримали теоретичні знання з ведення бою в обороні з визначенням секторів обстрілу та вмінням визначати орієнтири и на місцевості.

Протягом наступних днів із особовим складом сплановано відпрацювання вправ зі стрільби, навички володіння зброєю та інші заходи по підготовці особового складу загону.

Заступник військового комісара по роботі з особовим складом
Полтавського обласного військового комісаріату, підполковник Е.М. БОРОДАЙ

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини