Архів

Друк

Каплін: Гройсман запевнив, що профспілки стануть партнерами прем’єра у проведенні реформ

Представник профспілок у Парламенті Сергій Каплін зустрівся з кандидатом на посаду глави Уряду Володимиром Гройсманом, щоб обговорити майбутню співпрацю з профоб’єднаннями.

«Учора поставив чітку вимогу перед Гройсманом: почати партнерство з профспілками. Отримав гарантії такої співпраці та попередній формат. Він у свою чергу обіцяє, що профспілки стануть партнерами прем’єра у проведенні реформ. Саме так виходили з кризи у Німеччині, Сингапурі, Туреччині та США», - заявив Каплін.

Нардеп також пообіцяв узяти на себе, як представника профспілок додаткові зобов’язання.

«Я створю реальний антикризовий штаб з представників усіх галузевих профспілок України. Ми маємо негайно напрацювати програму дій по кожній галузі і окремих регіонах та підприємствах. Щоб досягти її чіткого виконання я буду щоденно, разом із Урядом, вести відповідну роботу. У разі ігнорування реформ та повторення «подвигів» Яценюка – буду добиватися відставки нового уряду та його керівництва», - зазначив Каплін.

Також нардеп додав, що новий прем’єр має максимально сприяти завершенню розслідування звинувачень в корупції Яценюка та його оточення. І нагадав, що у Генпрокуратурі вже є понад 2000 таких проваджень.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини