Архів

Друк

У Полтаві відбулися змагання Чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту

3 березня на базі спорткомплексу ГУ ДСНС України у Полтавській області відбулися зональні змагання Чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту в закритих приміщеннях.

У офіційному відкритті взяли участь віце-президент Федерації пожежно-прикладного спорту України Олександр Тарасов, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Роман Товстий, начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб, голова Полтавської обласної Ради Всеукраїнської Асоціації ветеранів війни та МНС Вячеслав Вишня, ветерани, учасники змагань.

Начальник ГУ ДСНС області Володимир Салогуб привітав присутніх з відкриттям зональних змагань, побажав спортсменам продемонструвати найкращі результати.

«Бажаю вам витримки, сил та здоров’я, успіхів та досягнення нових результатів. Хай в сьогоднішніх змаганнях не буде переможців та переможених, а всі будуть чемпіонами», - додав Володимир Салогуб.

Заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Роман Товстий наголосив, що спостерігати за змаганнями з пожежно-прикладного спорту дуже цікаво, адже вони наближені до реальних дій рятувальників.

«Обласна влада завжди підтримувала та буде підтримувати Службу порятунку «101», зокрема і спортивні заходи», - зауважив Роман Товстий.

Віце-президент Федерації пожежно-прикладного спорту України Олександр Тарасов підкреслив, що Полтавській гарнізон Державної служби України з надзвичайних ситуацій завжди був на перших позиціях в нашій системі.

У змаганнях, які проходили у два етапи, взяли участь вісім команд, які представляють сім областей України.

Першим випробуванням для спортсменів став підйом по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної вежі. Всі учасники мали дві спроби для того, щоб показати найкращий результат.

Під час другого етапу, спортсмени долали 100-метрову смугу з перешкодами. Учасникам зональних змагань необхідно було подолати 2-х метровий паркан, далі з двома рукавами пробігти по буму, з’єднати рукава між собою та до розгалуження і вже після цього фінішувати.

Найсильніші спортсмени з Київської, Чернігівської, Дніпропетровської, Миколаївської, Харківської, Полтавської, Сумської областей та м. Київ демонстрували високу майстерність виконання вправ, злагодженість дій, витримку, вправність та жагу до перемоги.

Отже, за результатами змагань, перше місце виборола команда з Київської області, друге місце посіли спортсмени з м. Київ, третіми стали представники Чернігівської області. Ці команди візьмуть участь у фіналі Чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту, який проходитиме цього року в м. Миколаїв.

ГУ ДСНС України у Полтавській області
Поділіться з друзями:   

Останні новини