Архів

Друк

В ОДА відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради

В облдержадміністрації відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури ОДА. Винесених на розгляд проектів ознайомили їх автори.

Директор ТОВ “АКБІ-Полтава” Іоффе Лев Якович представив “Детальний план території для реконструкції автомобільної газонаповнювальної компресорної станції №3 під багатопаливну автозаправну станцію за межами населених пунктів Рокитненської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області”. Проектом дана оцінка існуючого стану ділянки та передбачені основні принципи планування і забудови території, її функціональне використання, інженерне забезпечення, організація транспортного і пішохідного руху з розміщенням місць паркування транспортних засобів, комплексний благоустрій.

ГАП КП “Планування і забудови територій Полтавського району та здійснення архбудконтролю” Телегін Сергій Костянтинович - “Детальний план території елеватора потужністю 12400 тон біля с. Михайлівське Карлівського району Полтавської області (за межами населених пунктів)”. Проектом обґрунтована доцільність зміни цільового призначення ділянки з розміщенням на ній підприємства по переробці та зберіганню сільськогосподарської продукції. Детальним планом території визначені основні параметри забудови, містобудівні умови і обмеження, вирішуються питання інженерного і транспортного забезпечення, комплексного благоустрою ділянки.

З основними положеннями проекту “Детальний план території для розміщення об'єкта будівництва “Адміністративно-побутова будівля УППГ Олефірівка” на території Савинцівської сільської ради Миргородського району Полтавської області” ознайомила головний архітектор проекту Вітько Олена Леонідівна. Детальним планом передбачено раціональне розміщення нової забудови з забезпеченням транспортного обслуговування об'єкту проектування, зручних пішохідних зв'язків з іншими об'єктами підприємства, благоустрою прилеглої території.

У ході обговорення проектів автори відповіли на поставленні питання, обґрунтували прийняті рішення, погодилися з озвученими зауваженнями. Було акцентовано увагу на необхідності отримання вихідних даних на розроблення розділу ІТЗ ЦЗ в подальшому проектуванні.

По усім проектам архітектурно-містобудівною радою прийнято рішення рекомендувати їх до розгляду та затвердження в установленому законодавством порядку після усунення виявлених зауважень.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини