Архів

Друк

Депутати від «Свободи» і «Самопомочі» усю ніч чистили Полтаву

Депутати Полтавської міської ради разом із громадськими активістами вночі займалися координацією розчистки міста від снігу.

Це ініціювали на одному із засідань координаційного штабу, який утворили депутати міської ради у рамках роботи комісії із благоустрою міста.

Після великої кількості снігу, який випав на вулиці міста, Полтава опинилася на межі транспортного колапсу. На черговій сесії міської ради було створено тимчасову робочу комісію, яка мала на меті проаналізувати ситуацію та знайти вихід із неї. Комісію очолив свободівець Вадим Ямщиков, до її складу увійшли представники «Самопомочі», «Партії простих людей», «Солідарності» та «Рідного міста». Першими кроками роботи комісії стало створення цілодобового Call-центру, який приймає інформацію від громадян, робота над залученням додаткової техніки, аналіз та корегування роботи МШЕДу, забезпечення паливом патрулів громадських активістів та багато іншого.

― Перше, що ми зробили, це ініціювали наради у заступника міського голови два рази на день. На цих нарадах присутні керівники районів, комунальних служб, активісти, депутати та інші. Ми формуємо маршрути руху техніки, звітуємося за виконану роботу, радимось, яку техніку потрібно долучати, вирішуємо точкові проблеми, ― зазначив депутат міської ради Вадим Ямщиков. ― До нас у Call¬-центр надходили дзвінки зі скаргами на роботу техніки. Цієї ночі ми із Самопоміччю сформували сім мобільних груп, які слідкують та координують роботу грейдерів, навантажувачів та бульдозерів. «Полтавська Січ» та UPC-control, як і минулими ночами, допомагають витягувати автомобілі. У цій ситуації головне негайно ліквідувати наслідки негоди. Хто винен у колапсі ― будемо розбиратися пізніше.

На завтра призначене розширене засідання за участю міського голови з представниками підприємств, які мають техніку та можуть допомогти місту. Як передають синоптики, у найближчий час снігопади у Полтаві будуть тривати і надалі.

Ольга Різник
Поділіться з друзями:   

Останні новини