Архів

Друк

Рятувальники нагадують громадянам правила безпеки при зберіганні та використанні піротехніки

З метою попередження виникнення надзвичайних подій та травмування людей під час святкування Новорічних та Різдвяних свят, співробітники Головного управління ДСНС України у Полтавській області продовжують проводити профілактичні бесіди з продавцями та покупцями піротехнічної продукції.

Так, 21 грудня фахівці Служби порятунку «101» провели агітаційно-профілактичні рейди по місцях реалізації піротехнічних виробів у містах Пирятин, Карлівка, Гадяч, Лубни та смт Козельщина. Під час спілкування рятувальники нагадали продавцям та покупцям правила пожежної безпеки при зберіганні та використанні піротехнічних виробів.

«Зберігайте піротехнічні засоби на значній відстані від нагрівальних приладів, у закритому, сухому, прохолодному місці, що часто провітрюється, не допускайте відкритого вогню в приміщенні, де зберігаються вироби. Пам’ятайте, що піротехнічні вироби бояться вологи – це може позначитися на їх роботі, якщо ж піротехнічні вироби відсиріли – категорично заборонено сушити їх на батареях та печах. Їх можна відновити шляхом зберігання протягом кількох днів у сухому теплому приміщенні. Заборонено спалювати піротехніку у багатті, не розбирайте та не піддавайте їх механічним впливам, зберігайте піротехнічні вироби у недоступному для дітей місці, не паліть, працюючи з піротехнікою, не можна працювати з піротехнічними виробами у нетверезому стані, використовуйте піротехнічні засоби, тільки відповідно до інструкції і за призначенням!», - наголошували рятувальники.

Аби громадяни не забували важливі правила безпеки, фахівці Служби порятунку «101» вручали тематичні листівки та пам’ятки.

ГУ ДСНС України
у Полтавській області
Поділіться з друзями:   

Останні новини