Архів

Друк

Військових Полтавщини привітали з професійним святом

На передодні Дня Збройних Сил України, у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім.М.В.Гоголя відбулися урочистості.

Першим з вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло.

«Якщо ще три роки тому це було професійне свято, то сьогодні це всенародне свято, - зазначив у своїй вітальній промові Олег Пругло, - «Усі сьогодні бачать, що Збройні Сили сьогодні це єдиний організм здатний захистити Україну, зберегти незалежність і суверенітет нашої держави. Ми розуміємо скільки сил, скільки уміння віддали військові для того щоб зупинити спільного ворога. Збройні Сили України мали небагато часу для свого розвитку, трохи більше 20 років, але по своєму духу, по своїм традиціям – це старе загартоване військо, це козацьке військо».

Присутніх також привітав заступник начальника Полтавського гарнізону з виховної роботи, підполковник Юрій Кривоніс.

Не обійшлося й без подарунків. За сумлінне виконання службових обов’язків, вагомі особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкову військову дисципліну та з нагоди Дня Збройних Сил України нагрудними знаками та почесними грамотами нагородили військовослужбовців, учасників АТО та волонтерів.

По закінченню урочистої частини на усіх запрошених військовослужбовців та гостей чекав святковий концерт.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини