Архів

Друк

Полтавщина готується до відзначення Дня Збройних Сил України

Керівник апарату ОДА Микола Білокінь провів нараду з питань підготовки до відзначення в області Дня Збройних Сил України.

У нараді взяли участь, керівники структурних підрозділів ОДА, представники Центру допомоги учасникам АТО, громадських організацій та інші.

«6 грудня в Україні, відповідно до постанови Верховної Ради України 1993 року, наша держава відзначатиме День Збройних Сил. При підготовці до відзначення даного свята, ми маємо також урахувати й те, що 5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера, а особливо сьогодні, коли волонтери і армія працюють тісно для протидії російській окупації», - зазначив Микола Білокінь.

Також наголошено, що відзначення Дня Збройних Сил України на державному рівні засвідчує визнання заслуг та високої місії українських Збройних Сил, глибоку повагу до представників військових професій, а такожпокликане сприяти піднесенню престижності військової служби.

До Дня Збройних Сил України у обласному центрі планується проведення урочистого зібрання та концерту. Тематичні урочистості також відбудуться у всіх районах та містах області. Святкові заходи за участю військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, учасників АТО, ветеранів заплановано у Полтавському, Миргородському, Кременчуцькому, Лубенському військових гарнізонах.

Учні загальноосвітніх навчальних закладів матимуть змогу взяти участь у тематичному конкурсі дитячого малюнка, які у подальшому передадуть воїнам Збройних Сил України, Національній гвардії України і учасникам АТО.

У навчальних закладах Полтавщини відбудуться інформаційно-просвітницькі заходи на військово-патріотичну тематику, зокрема, виховні години, перегляди відеофільмів, зустрічі з військовими, учасниками АТО тощо.

Планом підготовки до свята також передбачено проведення тематичних спортивно-масових заходів, змагань із військово-прикладних видів спорту.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини