Архів

Друк

У Полтаві відкрили меморіальну дошку на честь героя АТО Сергія Лимаря

Сумна подія зібрала учнів та вчителів на подвір'ї загальноосвітньої школи № 9. Усі прийшли для того, аби вшанувати пам'ять випускника цієї школи, учасника антитерористичної операції на Сході, Сергія Лимаря. Відсьогодні там буде меморіальна дошка присвячена герою.

На заході були присутні мама та бабуся Сергія, всі ті, хто знав і любив його. Вшанував захисника Украни міський голова Олександр Мамай:

− Коли помирає людина – це велика трагедія, велике горе для всієї родини. А коли вона гине за нашу незалежність – трагедія для всієї країни. Я висловлюю щиру подяку вчителям, які виховували Сергія, які зробили його справжнім патріотом. Також, я висловюю подяку мамі та бабусі цього гарного хлопця за те, що він був не просто патріотом: він поклав свою душу і тіло за те, щоб ми жили в незалежній державі. Сьогодні ми робимо перший крок для увіковічення ім'я цього хлопця. Не просто кажуть в народі: «Поки нас пам'ятають – ми живі». Сергій назавжди буде в нашій пам'яті, в наших серцях і душах.

Сергій Лимар народився у Полтаві в 1989 році. Закінчив ЗОШ № 9 і вступив до Полтавського інституту зв'язку. У 2012 році отримав звання «старший лейтенант». Події, що відбулися в країні у 2014 році не залижили байдужим Сергія. Як професійний військовий, він не міг залишитися осторонь того, що відбувалося на Сході України. З лютого 2014-го захищав територіальну цілісність України в населеному пункті Любимівка Херсонської області, а з 18 липня 2014 року – виконував військовий обов'язок в зоні проведення АТО. Вірний бойовій присязі, у бою в с. Старогнатівка Тельманівського району Донецької області загинув 21 серпня 2014 року.

Відповідно до Указу Президента України, Лимарю Сергію Вікторовичу присвоєно чергове військове звання «капітан» та нагороджено Орденом Богдана Хмельницього 3-го ступеня посмертно.

На відкритті меморіальної дошки був присутній Високопреосвященний архієписком Полтавський та Кременчуцький Федір:

− Не має значення скільки людина прожила. Має значення те, якою вона відійшла у вічність, бо після смерті уже нічого не можна змінити. Сергій віддав своє життя, виконуючи свій обов'язок зв'язківця. Він був кращим зв'язківцем своєї частини. Він був талановитим і розумним хлопцем, і таким пішов у вічність, залишивши нам приклад, як треба виконувати свій обов'язок. Тому ідучи в школу і дивлячись на дошку цього військового, будьте сумлінними у виконанні своїх обов'язків, добрими, чесними, жертовними, бути готовими віддати усе заради істини, заради правди.

Усі присутні вшанували пам'ять Сергія Лимаря, поклавши квіти до меморіальної дошки.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини