Архів

Друк

Валерій Головко зустрівся з делегацією Агентства США з міжнародного розвитку

Голова ОДА Валерій Головко та перший заступник голови Андрій Пісоцький зустрілися із представниками Агентства США з міжнародного розвитку.

До Полтави завітали директор відділу сприяння розвитку демократії та врядування Агентства США з міжнародного розвитку Кейт Сомвонгсірі та керівник програм відділу сприяння розвитку демократії та врядування Агентства США з міжнародного розвитку Тетяна Сіра.

Під час зустрічі іноземних гостей цікавив перебіг виборчої кампанії в Полтавській області, хід впровадження реформи децентралізації в регіоні. Обговорили й питання подальшої співпраці у рамках проектів USAID.

— Полтавська область зацікавлена стати учасником проектів USAID, — наголосив Валерій Головко. — Насамперед тих, що стосуються залучення інвестицій у сільське господарство, машинобудування, запровадження проектів енергозбереження та сучасних технологій у сфері поводження з побутовими відходами. За словами пані Сомвонгсірі, наступного року USAID започатковує новий проект, який передбачатиме підтримку об’єднаних територіальних громад. Обласна влада докладе всіх зусиль, аби його учасниками стали й 12 об’єднаних громад Полтавщини та отримали допомогу на свої проекти.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини