Архів

Друк

Міліція Полтавщини роз'яснює громадянам відповідальність за порушення виборчого законодавства

Напередодні чергових місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня, міліція Полтавщини проводить широку роз’яснювальну роботу серед населення щодо недопущення порушень виборчого законодавства.

За вказівкою начальника обласного управління міліції Олега Беха в міських та районних відділах міліції керівники райвідділів проводять брифінги та прес-конференції за участю голів міських, районних та селищних рад, представників громадських об’єднань та засобів масової інформації.

На зустрічах керівники районних органів міліції доводять до населення відповідальність за порушення виборчого законодавства.

Зокрема:

Гадяцький район

Проведено брифінг начальника Гадяцького райвідділу міліції Віталія Ботвини спільно з головою адміністрації та його заступниками, міським головою, районним та головами сільських рад із залученням представників громадських об’єднань та засобів масової інформації на тему «Відповідальність за порушення виборчого законодавства» .

Гребінківський район

30 вересня відбувся брифінг начальника Гребінківського райвідділу міліції підполковника Олександра Кравченка з головами міських, районних сільських та селещних рад із залученням представників громадського об’єднання Опора на тему: «Відповідальність за порушення виборчого законодавства».

Глобинський район

Начальник Глобинського райвідділу Олександр Коцар провів зустріч на тему: « Відповідальність за порушення виборчого законодавства».

Великобагачанський район

3 14 жовтня міліціонери Великобагачанського райвідділу переходять на посилений варіант несення служби. Вони охоронятимуть виборчі дільниці та патрулюватимуть вулицями. В райвідділі створено оперативний штаб для максимального швидкого реагування на усі повідомлення про правопорушення.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини