Архів

Друк

Полтавцям нагадали про контрацепцію

До Всесвітнього дня контрацепції, благодійна оганізація «СВІТЛО НАДІЇ» спільно із «Клінікою, дружньою до молоді» провели акцію.

В центрі міста всі бажаючі могли ознайомитись із перевагами та недоліками основних методів контрацепції, отримати інформаційні матеріали. В рамках акції БО «Світло надії» роздала молоді півтисячі презервативів.

«Ми хочемо нагадати, що на сьогоднішній день єдиним засобом контрацепції, який захищає від ВІЛ та ІПСШ (інфекцій, що передаються статевим шляхом) є презерватив. Ми прагнемо, аби молодь відповідальніше ставилась перш за все до власного здоров’я», – зазначив виконавчий директор БО «Світло надії» Максим Демченко.

Довідково: Всесвітній день контрацепції світова спільнота відзначає 26 вересня. Ініціатором проведення такого свята у 2007 році стала не одна, а одразу десять міжнародних організацій, серед яких є представники країн Європи, США, Латинської Америки. Всі ці організації мають безпосереднє відношення до питань планування сім’ї та вивчення проблем репродуктивного здоров’я.

Ця дата – один із численних кроків масштабної довгострокової кампанії, спрямованої на зменшення кількості позапланових вагітностей, інформування населення про сучасні надійні методи контрацепції, активне залучення уваги суспільства до проблеми абортів. У цей день проводяться тематичні конференції, акції, різноманітні просвітницькі та благодійні заходи.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини