Архів

Друк

Місія ЄС допоможе реформувати цивільну безпеку Полтавщини

Відбулася зустріч голови облдержадміністрації Валерія Головка з консультативною місією ЄС щодо надання консультативної допомоги та підтримки органам влади у втіленні пілотного проекту реформування міліції у Полтаві, прокуратури та системи правосуддя.

«Питання, які ви несете в форматі своїх повноважень, важливі для всієї України. Консультації, які проходять у нас під час зустрічей, дають можливість швидше адаптуватися до загального формату Європи. А також ми бачимо наші недоліки, які існують в форматі корупції та безпеки, яка потрібна людям на вулиці та цивільному житті. Та карта руху, яка виписується разом з вами, дає можливість прискорити той шлях, щоб найближчим часом стати єдиними з Європою. Адже постулати Європи - верховенство права та безпека людей», - зазначив під час зустрічі Валерій Головко.

Найближчим часом представники Консультативної Місії Європейського Союзу з реформування цивільного сектору безпеки України почнуть роботу з реалізації в області спільних проектів.

«Ми знаходимося в Україні з метою надання підтримки в напрямку реформування. Керуємося порядком денним, який є актуальним для Уряду та угодами між країнами ЄС та Україною», - повідомив заступник голови консультативної місії Європейського Союзу Юг Фанту.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини